7D (Boyutlu) Sinema Kurulum Maliyeti ve Kazanç / Gelir

7D Sinema sisteminin özelliklerinden ve kurulumunun nasıl yapıldığından bahsetmiştik. Bu sistemi kuran kişiler ne kadar maliyetle karşılaşacak ve kurulum sonrasında ne kadar kazanç elde edecek?

Kurulum maliyetlerini öğrenmek için Teknobook.Net‘ten bilgi edinebilirsiniz. İletişim bölümünden aşağıdaki bilgilerle bize mesaj gönderebilirsiniz:

 • Ne kadar bir alana sinema sistemi kurmak istiyorsunuz?
 • 7D sinema sistemini nerede kuracaksınız (Otel, AVM vb.)
 • Kaç koltuklu bir 7 boyutlu sinema sistemi kuracaksınız?
 • İletişim kurabileceğimiz bir telefon numarası.

Mesajınızı ilettiğinizde sizinle hemen iletişim kurulacak ve gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

7D Sinema Sisteminden Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Bu işletmeleri kuracak olan kişilerin en çok merak ettiği konu tabiki ne kadar getirisi olacağı. Aşağıda hazırladığımız kazanç tabloları sizi bu sistemi kurma konusunda biraz da kesin bir fikre sahip kılacaktır.

7D sinemada bilet fiyatlarının örnek olarak 10 TL olduğunu düşünelim. 10 TL 7D Sinema filmi için çok makul bir fiyattır. Fiyatı arttırmanız durumunda doğal olarak kazancınız da artacaktır.

Sizler için bir kazanç tablosu hazırladık. Sinema salonunuz %100 performansla çalışırsa (günlük 8 saat) günlük, aylık ve 2,3 aylık kazancınız aşağıdaki tablodaki gibi olacaktır.

7d sinema günlük aylık kazanç 1

Sinema salonu makineleriniz %50, yani yarı performansla çalışırsa elde edeceğiniz günlük, aylık ve 3 aylık gelir tablosu şöyledir.

yüzde 50 performansla çalışılırsa kazanılacak gelir

Kurulum ve fiyat konusunda bilgi için Teknobook.Net ile iletişime geçebilirsiniz.Yukarından iletişim menüsünden bizlere istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Ayrıca TEKNOBOOK’un özel indirim fırsatını da kaçırmayın!

Buna Benzer Diğer Yazılar...

2 Yorum

 1. emre canlı says:

  merhaba siteye tesekkür gecenlerde ilk deneyimim oldu 7 boyutlu sinemada ve cok hosuma gitti bende bir salon acmayı düsünüyorum acaba maliyeti nekadara cıkar şimdiden tesekkürler

 2. osman tepeci says:

  iyi günler hayırlı calışmalar

  ilk öncelikle yapmış olduğunuz boyle güzel bır sıteden dolayı tşk ederim ben kendi işlerimi kendim kurmak istiyorum sizdende bu konuda yardımlarınızı beklıyorum ben sivas / şarkışla ilcesinde yaşıyan bir insanım kendim muhasebeciyim ben şarkışla ilçesine güzel bir sinama mekanı acmak istiyorum genclere yönelik neden derseniz bizim oralarda genç insanların takıla bileceği fazla mekan yok gençliği hem sinamadan koparmamak hemde kültür artırmak amaçlı boyle bir girişime niyetim var bana bu konuda zararım ne olabilir karım ne olabilir şarkışla ilçesinin nufusu 298000 artı unuversiteside var bu konuda yardımlarınızı bekliyorumm bana bu işin malıyeti ne kadar olur kazancı ne olur bir bilgi vere bilirmisiniz

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*