Cepten Facebooka Nasıl Girilir?

Facebook yeni bir adres ve yeni görüntüsüyle  cep telefonlarından ücretsiz erişime açıldı.

0.facebook.com adresi üzerinden erişilen yeni Facebook’ta fotoğraf ve grafik yok. Sadece metinden oluşan bu mobil Facebook çok hızlı çalışıyor. Üstelik bu adrese cep telefonlarından girmek ücretsiz. Ancak resim gösterimi yapıldığı zaman ve başka sitelere yönlenen linklere tıklandığında ücretli olduğuna dair bir uyarı veriliyor.
cepten ücretsiz bedava facebook

Dünya genelinde 50 mobil servis sağlayıcı tarafından sunulan bu hizmetin 500 milyon kullanıcıya yayılması bekleniyor.

TURKCELL İÇİN CEPTEN FACEBOOK

Facebook Zero Uygulaması Ayrıntılar:

Facebook Zero’da her şey ücretsiz mi?

Facebook Zero içindeki sayfaları gezerken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Facebook Zero’da fotoğraf görüntülenmek istediğinde standart siteye yönlendirileceğinize dair bir bilgilendirme göreceksiniz. Standart sitedeki içerikler  bağlantı ücreti ödeyerek görüntülenir.


Facebook Zero’ya nasıl ulaşırım?

Öncelikle cep telefonunuzun internet ayarlarının  yapılmış olduğundan emin olun. Eğer internet ayarlarınız yapılmamışsa. “internet tel_modeli” yazarak 2222’ye gönderip ayarları alın. Daha sonra cep telefonunuzun internet tarayıcısına zero.facebook.com veya 0.facebook.com yazarak siteye ulaşabilirsiniz. ( o değil  rakamla sıfır.facebook.com yazacaksınız.)

AVEA İÇİN CEPTEN FACEBOOK

Avea için de aynı şekilde cep telefonunuzdan internet ayarlarınızı kontrol ettikten sonra  İnternet tarayıcınızdan 0.facebook.com veya zero.facebook.com adresine girmeniz yeterlidir.

Cep telefonunuzun Avea internet ayarlarınızı öğrenmek için Online İşlem merkezine bakabilirsiniz veya müşteri hizmetlerini 444 1 500 numarasından arayabilirsiniz.

VODAFONE İÇİN CEPTEN FACEBOOK

Vodafone için de aynı şekilde cep telefonunuzdan internet ayarlarınızı kontrol ettikten sonra  İnternet tarayıcınızdan 0.facebook.com veya zero.facebook.com adresine girmeniz yeterlidir.

Vodafone internet ayarlarınızı buradaki adresten öğrenebilirsiniz. Telefon marka ve modelinizi seçtiğiniz internet ayarlarınızı göreceksiniz.  İnternet ayarlarınızın cep telefonunuza otomatik gelmesini istiyorsanız My Vodafone Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Buna Benzer Diğer Yazılar...

64 Yorum

 1. mert says:

  bnm telefonummm turkcell t10 ama faceye gırdıgımde açık gozukmuoooo yardım edermısınızz

 2. feyza says:

  Benim telm galaxy mini faceye grdgmde meb tarafndan. Engellnmştr dyo ndn?

 3. fayza says:

  ya benim telefonum samsung c3303k ama internete girmiyo bazıları giriyo tek benimki girmiyo ya neden

 4. burak sert says:

  ya telefonum 3450 girmiyo !

 5. esma says:

  benimki N8. 0.facebook.com giriyorm.Desteklemiyor diyor, m.facebook.com a git diyor .Yazıyorum bellek dolu diyor ne yapmayılım

 6. Celal father says:

  yha bi yardım edin nokia 3450 girmiyo faceye !!!!!

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*