Dr. Feridun Kunak Şov Telefon İletişim | Soru Sor Programa Katıl

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın değerli bilgilerini izleyicilerine sunduğu, sağlık konusunda çok önemli, güncel konuları eğlenceli ve hareketli bir program eşliğinde ekranlara getirdiği bir tv programı “Dr. Feridun Kunak Sov

Buna benzer Dr. Mehmet Öz’ün “Dr. Oz Show” programı vardı ve katılımcılarla çok zevkli, aktif ve eğlenceli bir program geçiriliyordu. Dr. Feridun Kunak Show da bu tatta bir program. Kanal 7 ekranlarında güncel sağlık problemleri tartışılıyor, pratik sağlık önerileri veriliyor ve uygulamalı olarak gösterilen kısımlar da oluyor.

doktor feridun kunak show kanal 7 telefon soru sor

Kanal 7 ekranlarında sevilen bir program olmayı hedefleyen Dr. Feridun Kunak Şov’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar, ağrılar için alternatif yöntemler, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, arayan izleyiciler için tedavi imkânları ve vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular ekrana geliyor.

Op. Dr. Feridun Kunak ve yardımcısı eşi Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılıyor.

Genel sağlık, güzellik, alternatif tıp gibi birçok konuda önemli bilgiler veriliyor programda.

Dr. Feridun Kunak Şov İzleyicilerine Evde Sağlık Hizmeti Veriyor

Hasta olup doktora gidemeyen izleyicilerin evlerine gidiliyor ve programda muayene olmaları da sağlanıyor. Çok sayıda izleyici telefonunun alındığı programda canlı yayını arayan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler veriliyor.

Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Sov” hafta içi Pazartesi’den Perşembe’ye saat 09.50’de Kanal 7’de.

Dr. Feridun Kunak Şov‘a soru sormak ve canlı yayına katılmak için telefon Numaraları :

 • 0312 285 85 30
 • 0312 284 07 07

Buna Benzer Diğer Yazılar...

406 Yorum

 1. zeynep aksoylu says:

  Hocam programinizi severek izliyorum sagolun iyiki varsiniz hocam benim sol kolumun kurek kemigi agriyor 28 yasindayim doktora gittim kireclenme dedi ilac verdi faydasi olmadi baska doktora gittim kas kasilmasi dedi merhem yazdi faydasi olmadi cok agriyo sogugu sevmiyor agri olan yer yanma yapiyo merdivenden dustukten sonra boyle oldum sol kolum agrisi kalbime vuruyo ne yapmaliyim halk arasinda cikmis kolun diyorlar ne yapmaliyim size nasil ulasabilirim iyiki varsiniz hocam

 2. Hamdiye59 sevim says:

  Bende ayak düşüklüğü var hpcam programda yer verirmisiniz

 3. ÜMRAN KARAKÖSE says:

  hocam 1 yıldan beridir diz kapağımda kireçlenmeyle birlikte bacağımda varisler var çok ayakta kaldığımda çok ağrıyor.varis flimlerim,ve emar çektirdim.ANKARADA oturuyorum proğramınıza gelmek istiyorum tedavi olmak istiyorum.sayğılarımla.

 4. HATİCE BATİN says:

  Hocam benim şikayetlerim boyun fıtığı .bel fıtığı sağ dizimde menüsküs yırtığı ayak parmaklarımda uyuşukluk var proğramınızı çok aramama rağmen bir türlü düşüremiyorum şifreleri bilmeme rağmen ben sizden ayakkabı istiycem birde sizin ve serap hanımın kitaplarınızı rica etsem gönderirmisiniz.

 5. Ayla Baltacı says:

  slm hocam benim 4,5yaşında erkek çocuğum var perthes hastalığı tanısı kondu siz ne önerirsiniz proğramı arıyorum açmıyorlar

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*