Fotokopi Nasıl Çekilir-Hızlı Fotokopi Çekme Yöntemi

Eğer tarayıcı ve yazıcınız bir arada değilse ve sıkça fotokopi çekme ihtiyacınız varsa, zamanınızı kurtaracak iCopy isimli bu yazılımı kaçırmayın.

Eğer çok fonksiyonlu bir yazıcı-tarayıcı ürününüz (MFC) yoksa önce tarayıcınızdan belgenizi tarattırıp ardından yazıcınızdan kopyasını çıkartmak çok zahmetli gelecektir. Bunun yerine bu işlemi tarayıcı ve yazıcınızın eş zamanlı olarak çalışmasını sağlayan iCopy adlı açık kaynak kodlu veücretsizbir program ile yapabilirsiniz.

Basit Bir Arayüz

Program kullanıcılarını zorlamayan oldukça basit bir arayüze sahip. Programın ayarlarından tarayıcı ve yazıcınızı belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey ana pencerede bulunan mavi renkli logoya tıklamak. Eğer isterseniz kopyalanacak kağıdınız için image settings butonuna tıklayarak parlaklık ve kontrast gibi ayarları da düzenleyebilirsiniz.

Programın en önemli özelliği ise çoklu kopyalamaya olanak tanıması. Her bir kopyalamada aynı işlemleri izlemek yerine number of copies kısmından çoğaltmak istediğiniz sayıyı seçebilirsiniz.

PROGRAMI İNDİR

Çeşitli Makinelerden Nasıl Fotokopi Çekildiğini Aşağıdaki Videolardan İzleyebilirsiniz.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

2 Yorum

  1. aybuke yıldız says:

    keşke yazıcılarıhp olsaaaaaaaaaaaaaaa

  2. ayşenur says:

    yaaaaa Allah askina biri de hp yazıcıda fotokopi nsl çekilr onu yazsn

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*