Sancaklar Vakfı Burs Sonuçları Listesi | 2011-2012

Sancaklar Vakfı’nın 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı için verdiği bursların sonuçları açıklanmıştır. Daha önceki yazımızda burs başvurusu hakkındaki duyuruyu yapmıştık. Burs için başvuru kriterlerini ve kimlerin kabul edilmeyeceğini belirtmiştik.

Her sene mezun  olan öğrenci sayısı kadar yeni burs verilen öğrenci ekleniyor.. Bu sene mezun olan öğrenci sayısı da 400 kişidir.

Sancaklar Vakfı bu sene elindeki imkanları zorlayarak 200 kişiye daha fazladan burs veriyor. Toplamda 2011-2012 döneminde yeni eklenen burs sayısı 600 olmuştur.

Sancaklar Vakfı bu sene 2000 kişi gibi ciddi sayıda öğrenciye burs vermektedir.

Burs Sonuçları: Sancaklar Vakfı Burs Almayı Hak Kazanan Öğrencilerin Listesi

Buna Benzer Diğer Yazılar...

5 Yorum

 1. abdulcelil nas says:

  iradeli seçimleriniz için kurumunuzu tebrık etmek isterdım ama sonuçlar bunu gerektirmıyor malesef en güzel ornek olarakta belediye başkanının oğluna burs vermenizdir…..

 2. ŞAHSİYET ŞAHIS says:

  merhabalar.benim okuyan akrabam yok ama iş yerinden bir çok arkadaş ve çevremde tanıdığım bir çok arkadaş tanıdık başvurdu bu burs için.ama sanırım sancaklar cami hastane bol bol yapıyor ve hayır yaptım diyor.peki burslarda ne kadar adilsiniz söylermisiniz. siirtteyim ben. sonuç listesine baktım ve siirtte hemen hemen herkesi tanırım.ne kadar paralı ihtiyacı olmayan arabası evi olan varsa onların çocuklarına burs vermişler.ama gerçekte ihtiyacı olanlara vermemişler.belkide arada bir kaç tane yanlışlıkla vermişsinizdir. para sizin ama madem hayır yapma peşindesiniz o zaman adil olun.
  referans istediniz ama referansları dinlemediniz tabi zenginler ,milletvekilleri ,danışmanlar hariç
  emin olun burs verdğiniz zenginler size dua etmiyecek .acaba diyorum burs alamayan ihtiyaç sahiplerinin üzüntüsü size hayır getirecekmi.umarımki bir gün adil olursunuz .siirtin zenginlerinde bir gelenek vardır parayı parası olana vermek.

 3. nihal eren says:

  merhaba…acaba başvuru nasıl yapılıyor?

 4. Fadime Şireli says:

  Ben Fadime Şireli Burs İçin Baş Vuru yapmıştım Ama Burs Bölümü Kapalı Burs Almaya Hak Kazandığımı Nasıl Öğrene Bilirim ? *****************@hotmail.com Burdan Ulaşa Bilirsinz

  • TEKNOBOOK says:

   Merhaba Fadime,
   Şimdi yazının sonuna listeyi ekledim indirip bakabilirsin. Ayrıca Vakıftan bilgi alma şansın da var.

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*