SSK Emekli Maaşı Sorgulama TC Kimlik No İle

ssk-emekli

SSK Emekli Maaşınızı www.turkiye.gov.tr adresinden TC-Kimlik ve E-devlet şifresi ile sorgulama yapabiliyorsunuz. Peki nasıl? 

www.turkiye.gov.tr adresi toplumun birçok kesimi tarafından kullanılıyor, fakat herkesin kolayca kullanabileceği ve aradığını bulabileceği kadar açık seçik, kullanıcı dostu bir site değil maalesef. Aradığınızı bulmakta biraz zorlanabilirsiniz.

Bütün devlet uygulamaları bir sayfada toplanacak diye o kadar uğraşılmış ki, emekliler maaşlarını zor sorguluyorlar. Ben de sizler için emekli maaşınızı nasıl sorgulayacağınızı gösteren bir video hazırladım. Sizleri “SSK Emekli Maaşı E-Devlet Şifresi İle Nasıl Sorgulanır?” videosunu izlemeye davet ediyorum.

Aşağıdaki açıklamaları da kısaca yazarak bir özet geçelim. Yukardaki adreste sorgulama işlemleri daha detaylı anlatıldığı için burada tekrar derine inmeye gerek yok diye düşünüyorum.

————————————————————————————————-

SSK emekli maaşlarınızı artık www.turkiye.gov.tr adresinden, daha önce postaneden almış olduğunuz E-devlet şifrenizle öğrenebilirsiniz.

www.turkiye.gov.tr adresine girdiğinizde, sayfanın en üstündeki “SİSTEME GİRİŞ” linkine tıklayın ve E-devlet Şifresi İle Girişi seçin.

Emekli Ödeme Bilgileri

Emekli Aylık Bilgisi

Emekli Aylığı Kesintileri

BU HİZMETLERDEN YARARLANMAK İÇİN MUTLAKA E-DEVLET ŞİFRESİ ALMANIZ GEREKİYOR.

E-devlet şifrenizi size en yakın PTT merkezlerinden alabilirsiniz. Öğrenmek İçin Buraya Bakın

Buna Benzer Diğer Yazılar...

130 Yorum

  1. yılmaz lokmaoğlu says:

    emekli maaş kesintilerini öğrenmek istiyorum

  2. mehmet ali KABAÇAM says:

    ssk emekli maaşımı ögrenmek istiyorum

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*