Turkcell Ücretsiz Güvenli İnternet Nasıl Yapılır | www.turkcell.com.tr

Güvenli İnternet Hizmeti bütün internet sağlayıcılarında olduğu gibi Turkcell’de de 22.11.2011 tarihi itibariyle sunulmaya başlandı.

Güvenli İnternet Hizmeti, abonelerin isteğine bağlı bir hizmettir. İsteyen aboneler internetleri için bu hizmeti alabilmektedir. Turkcell cep telefonunda kullandığınız internet veya 3G modem ile bağlandığınız internet hatları için ücretsiz olarak bu hizmeti vermektedir.

Seçebileceğiniz 2 tane profil bulunmaktadır. Çocuk Profili ve Aile Profili.

turkcell güvenli internet başvurusu

İstediğiniz zaman Güvenli İnternet Hizmeti’ni alabilir, profilinizi değiştirebilir veya hizmetten vazgeçebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmayı talep ettiğiniz taktirde talebinizi online işlem merkezi, çağrı merkezi veya bayi kanalıyla iletebilirsiniz. Talep etmediğiniz takdirde mevcut kullanımınız herhangi bir değişiklik olmadan devam edecektir.

Turkcell’in güvenli internet hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz  444 0 0532, 444 0 535 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz veya www.turkcell.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Güvenli İnternet Hizmeti seçilmediği zaman abonelerin internet erişimlerinde mevcut duruma göre herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Yani STANDART PROFİL seçili olacaktır.

Güvenli İnternet Aile Profili:

Aile Profilinin altında Oyun Site ve Uygulamaları engelli, Sohbet Site ve Uygulamaları engelli, Sosyal Medya Site ve Uygulamaları engelli olmak üzere 3 alt profil bulunmaktadır.

Güvenli İnternet uygulaması kapsamında hazırlanan www.guvenlinet.org internet sitesinden hem bilgi temin edebilir, hem şikayet ve ihbarlarınızı iletebilirsiniz.

Turkcell Aboneleri Güvenli İnternete Nasıl Başvurabilir, Nasıl Profil Seçimi Yapabilir?

Profil seçim ve değişikliği, yeni ve mevcut Turkcell aboneleri için, Turkcell İletişim Merkezlerinden, Online İşlemler ve 532 Turkcell Müşteri Hizmetlerinden yapılabilmektedir.

Turkcell Online İşlem Merkezinden Güvenli İnternet Seçimi Yap

 

Buna Benzer Diğer Yazılar...

10 Yorum

 1. ibrahim çakmak says:

  Güvenli internetti kapatmak istiyorum

 2. nalan timsah says:

  turkcell ücretsiz güvenli internet nasıl yapılır anlayamadım teşekkürler

 3. zülen yalcın says:

  wınn aldım ama cok yavas ve nekadar kullandımı göstermiyor zardımcı olursanız sevinirim.

 4. zülen yalcın says:

  hatlı dan kontürlüye döndüm /40 TL yükledim ama heddiye gelmedi nedenini orenebilirmiyim.

 5. -internet abonelini istemiyorum nasıl on liramı kesersiniz, says:

  internet abonelini istemiyorum nasil para kesersiniz.

 6. mehmet arif bektan says:

  bende 13 senedir turkcelliyim.fakat bazı yanlış işlemleri oluyor.istemediğim halde bana internet paketi aboneliği yapıyorlar .gecen ayda aynı işlemi yaptılar zorla iptal ettirdim.bu ayda internet aboneliği yaptılar.bu işlemlerden bıktım. başka operatörlere geçmeyi düşünüyorum.

 7. YaNlıZ krAl says:

  NASIL YAPILIYOR

 8. mehmet kütük says:

  ben uzun zamandır türkcl müşterisiyim ancak gönev yamış olduğum ıspartanın aksu ilçesinde türkcel hatları hava muhalafeti dolayısı ile hemen kesiliyor zaten küçük bir böyle bir yerde türkcel hariç diğer oporotörlerin hebsi çalışmaktadır. neden türkcel çalışmıyor. bol bol reklam veriyorsunuz ama arızalarlan hiç ilgilenmiyorsunuz. rezillik yaşıyoruz artık kararımı değiştirip diğer oporötörlere geçmeye düşünüyorum bir ay içihde en az 5 – 6 kez arızalandı. bölgedeki tüm türkcel liler diğer oporetörlere geçmeyi düşünüyor. 0505 ***********

 9. osman akman says:

  GÜVENLİ İNTERNET HİZMETİ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

 10. osman akman says:

  Güvenli internet hizmeti için teşekkürler

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*