Vodafone Güvenli İnternet Hizmeti | Profil Seçimi, Başvuru

vodafone güvenli internet hizmeti başvuruGüvenli internet hizmeti bildiğiniz gibi aktif olarak devreye girdi. Bütün internet sağlayıcıları hazırlıklarını yapmış durumda. Vodafone Abonesiyseniz ve güvenli internet profilinizi açmak istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Öncelikle güvenli internet hizmeti zorunlu değildir, isteğinize bağlıdır. Eğer kullanmak istemiyorsanız herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok, bu şekilde yolunuza devam edebilirsiniz.

Güvenli İnternet Hizmeti (GİH) Vodafone’un aboneleri için hazırladığı alternatif ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında kendinizi ve ailenizi internetteki zararlı içeriklerden koruyabilir, evinize internetle gelen içeriği seçebilirsiniz. Bu hizmetten program yüklemeden veya ayar yapmadan kolayca, internetinizi hiç yavaşlatmadan hızlıca ve ücretsizce yararlanabilirsiniz.

Vodafone Güvenli İnternet Profili Nasıl Seçilir?

Güvenli İnternet Hizmeti Çocuk ve Aile olmak üzere iki farklı profilden oluşur. İstediğiniz profili Online self servis , Müşteri Hizmetleri veya Vodafone Shoplar yoluyla seçebilir veya istediğiniz zaman söz konusu hizmetten vazgeçebilirsiniz.

Vodafone Online Self Sevise Telefon Numaranız ve Şifreniz Bu Adresten Girebilirsiniz.

Güvenli internet servisi, profiler, veya sınıflandırılması ile ilgili hata olduğunu düşündüğünüz web sitelerini bildirmek için BTK’nın www.guvenlinet.org adresini kullanabilirsiniz veya BTK’nın sağladığı ilgili telefon olan 0312 5828282’u arayabilirsiniz.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

18 Yorum

  1. sibel cigdem says:

    ya bn nasil oldu bilmiyorum ama guvenli internete uye olmusum nasil iptal edebilirim allah rizasi icon soyleyin

  2. kürşat aytekin says:

    güvenli internet nasıl yapılıyor

    bana bir profil ismi verin

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*