Vodafone Sınırsız Mobil İnternet Paketi Tekrar Gelecek mi?

vodafone-super-internetVodafone sınırsız süper internet paketi ile ciddi müşteri potansiyeli yakalamıştı. 8 TL ile sınırsız olarak internete girilebiliyordu. Cep telefonundan internet için çok uygun olan bu paket belli bir kotadan sonra hızı düşürse de kullanıcıların yoğun ilgisini görmüştü.

Bildiğiniz gibi Vodafone sınırsız internet paketini yakın zamanda kaldırdı. Birçok Vodafone müşterisi bu paketin tekrar gelmesini istiyor. Herkes cepten sınırsız internet  kullanmaya alışmışken yeni üye alımının durdurulması Vodafone müşteri kaybettirebilir.

Birçok kişi diğer operatörlere geçmeye başladı bile. Sınırsız internet olmayınca Vodafone’un ayrıcalığı olmadığını düşünüyor birçok kişi.

Vodafone sınırsız süper internet yerine mobil internet paketleri getirmişti. Belki bu paketlerden kullanmak istersiniz. Diğerine göre çok da rahat kullanamayacağınız ve sadece ihtiyacınız kadar kullanmaya özen göstereceğiniz bu paketlerde herhangi bir hız düşmesi olmadan en yüksek hızda 3G mobil internetten faydalanabiliyorsunuz.

10 megabayt internet kotasından 8 GB kullanıma kadar geniş seçenekler bulunuyor. Tabi fiyatı da buna göre değişiyor. Örneğin 8GB internet paketinin fiyatı 69 TL ve en küçüğü 10 mb tanışma paketinin fiyatı ise 3 TL. Bununla Facebook’a rahatça girebilirsiniz. Ancak internet sitelerini dolaşıp video falan izlerseniz çok kısa sürede bitecektir.  Eğer yoğun kullanımınız olacaksa GB seviyesinde internet paketlerine yönelebilirsiniz.

Bütün bu seçeneklere rağmen yeni paketler çoğu kişinin işine gelmedi. Vodafone müşteri kaybetmeden önce yeni bir kampanya getirse iyi olacak.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

23 Yorum

 1. akın yıldırım says:

  eğer cepten sınırsız gelirse bende aveadan vodafona geçmeyi düşünüyorum

 2. Hakan says:

  Bende askere gidiom diye kapatmıstim simdide yeni uye almadiklarini duydum cok pisman oldum ne diyelim kismet, ama eski uyeler halaa faydalaniyo.

 3. FATİH TAŞCI says:

  arkadaşlar vodafone müşteri hizmetlerini arayın şikayet edin tekrar sınırsız olsun diye bari 10ytl olsun veya12ytl amasınırsız olsun

 4. delal baran says:

  vodafone sınırsız aylık cepnet ti istiyoruz.bu greri gelmese vodafone çok müştyerisini kaybedcek geri gel sınırsız net

 5. murat dalkılıç says:

  bizim orası köy olduğu için internette kabloyla bağlanamıyordu bizde vodafonunn 8 tl lik sınırsız yaptık benim diğer 10 arkadaşta yapmıştı ama iptal olunca avea ya ve turkcelle taşndılarrr bu TARİFENİN GERİ GELMESİ GEREK GERİ GELSİN İSTİYORSA 10 TL OLSN.

  • yasin doğru says:

   murat kardeş aynı durumdayız biz de en azında sınırsız olsun da 10 tl olsun.

   • adem çelik says:

    evet ya burası da köy yani vodafone modemi almışız ama aylık 8 tl lik uygulama bitinc3e ne yapabilir ki en azında devam edilsin yaa

 6. sezer says:

  benimde hattım vodafone ama sırf cepten nete girmek için aveaya geçmeyi düşünüyorum 19 tl ye 500 dk 1000 sms 1gb internet mükemmel hatta bu ahfta sonu alacam vodafone hattımıda kapatacam boşuboşuna aylık 40 tl aylık konuşmaya para ödüyorum internet yok bişey yok 40 tl yerine 19 tl aveaya veririm daha iyi..!!

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*