Ziraat Bankası İş Başvurusu için Online Sınav

ziraat-bankasi-eleman-alimi-online-sinavZiraat Bankası 1545 kişilik kadro alımı yapacaktı ve buna büyük talep geldi. Bankaya toplamda 88 bin 206 üniversite mezunu başvurdu.

Ziraat Bankası 2011 yılının ilk yarısında 1670  kişilik personel alımı gerçekleştirmişti.  Yeni alınacak 1545 kişilik kadro ile çalışan sayısı 25’e yükselecek.

İŞE ALIMLAR İÇİN ŞUBELERDE ONLİNE SINAV YAPILACAK.

Ziraat Bankası üç yıldır eleman alımı ve yükselme sınavlarını kendi sistem alt yapısını kullanıyor ve  bu sebeple on-line olarak sınav yapılıyor.

Adaylar, ikamet ettiklerini illerdeki Banka şubelerine davet edilecek ve  bankanın bilgisayarları başında on-line olarak soruları cevaplandıracak ve sınav bitimini takip eden 10 dakika içerisinde de sonuçlarını öğrenebilecek.

İşe alımın sürecinin ilk aşaması olan yazılı sınavlar 25/26.06.2011 Cumartesi ve Pazar günleri ile 03.07.2011 Pazar günü gerçekleştirilecek yazılı sınavda başarı olay adaylar, ikinci aşamada mülakata tabi tutulacak ve kazanan adaylar www.ziraatbank.com.tr adresinden kamuoyuna duyurulacak.

Buna Benzer Diğer Yazılar...

2 Yorum

  1. EMİNE OYMAKCIER says:

    ZİRAAT BANKASINA SINAV YERİ ÖĞRENMEDİM.YARDIMCI OLSUN SEVİNİRİM.YOKSA SINAV YERİ ÖĞREN SINAV GİRİCEK Mİ. 24 KASIM BANKO ASİSTAN

  2. SELMA YILDIZ says:

    ziraat bankasına iş başvurusu yapmak istiyorum fakat . bir türlü online sınav başvuru yerini göremiyorum . yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*